
Кислородный концентратор 5 литров (1л-5л=93%) OXYTEC-SMART, Medtech (Индия)
25 000 ₴
- В наличии
+380 (67) 230-11-61
для фіз. осіб- +380 (63) 020-19-30для юр. осіб
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Кисневий концентратор 5л OXYTEC-SMARТ виробництва Medtech (Індія)
Концентратори є в наявності!
Якщо ви прагнете придбати концентратор, який легко зберігати, енергоефективний, легкий, який можна використовувати без зайвих клопотів, домашній кисневий концентратор від MedtechLife - ваш найкращий варіант. Отримуйте постійний приплив додаткового кисню протягом дня. Пацієнти, які страждають емфіземою, хронічною обструктивною хворобою легень (ХОЗЛ) або іншими супутніми захворюваннями дихальних шляхів, можуть максимально використати кисневий концентратор MedtechLife як важливу частину домашнього медичного обладнання. Адже життя багатьох пацієнтів залежить від зовнішньої кисневої підтримки.
Прилад зареєстровано в Міністерстві охорони здоров'я України та дозволено до використання
Переваги:
-Легка вага 16 кг -Тиха робота -Компактний -Низький рівень споживання енергії - в середньому 330 Вт -Вихід з нержавіючої сталі -Велика вентиляція -Його можна використовувати без кондиціонера. -0-51pm з чистотою кисню до 95%Характеристики:
- Вихід з кисню з нержавіючої сталі не порветься під час використання.
- Індикатор витрати
- Блокується регулятор потоку у заглибленій порожнині. Знижена ймовірність випадкової зміни потоку під час використання
- Увімк. / ВИМК. Перемикач, коли УВІМК., Знаходиться всередині корпусу машини, зменшує ймовірність випадкового відключення машини
- Перезавантажте перемикач на передній панелі
- Індикатори на передній панелі для легкого розуміння стану машини
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Индия |
| Максимальная производительность кислорода | 5 литр/мин |
| Насыщенность потока кислородом | 93 % |
| Погрешность | ±3% |
| Уровень шума | 50 дБ |
| Частота | 50 GHz |
| Потребляемая мощность | 330 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 25 000 ₴


